Logo

Routimo - od czego rozpocząć pracę z systemem do planowania i optymalizacji tras?

Date

Tuesday, October 26, 2021

Time

03:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Dzień dobry,

Planowanie tras przejazdu dla określonej floty to skomplikowane zadanie. Wymaga wzięcia pod uwagę wiele parametrów a w połączeniu z dużym taborem stanowi czasochłonny i wrażliwy na błędy proces.

Jeżeli ten problem dotyczy również Twojej firmy zapraszamy na darmowy webinar podczas którego pokażemy jak zacząć pracować z Routimo - systemem stworzonym z myślą o szybkim i efektywnym planowaniu tras. 

Podczas webinaru pokażemy jak, dzięki Routimo można zredukować koszty przejazdu, zwiększyć efektywność pracy kierowców oraz wpłynąć na jeszcze większe zadowolenie klientów. Odpowiemy również na wszystkie pytania związane z aplikacją oraz zainteresowanym damy możliwość dostępu do bezpłatnej wersji systemu przez cały miesiąc. 

A w tak zwanym między czasie zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga, na którym piszemy między innymi o tym dlaczego Google Maps nie jest najlepszym narzędziem do planowania dostaw. 

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Routimo

Presenter

Diana Branicka

Sales Manager w Routimo. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na co dzień pomaga klientom w zaplanowaniu najbardziej optymalnych tras przejazdu, oszczędzając tym samym do 30% kosztów operacyjnych i aż do 80% czasu na planowanie. W Routimo odpowiada za sprzedaż i budowanie relacji z klientami.
Presenter

Krzysztof Janusz

Business Development Partner w Routimo. Od wielu lat zajmuje się wprowadzaniem rozwiązań z zakresu transformacji cyfrowej w organizacjach na całym świecie. W Routimo odpowiada za rozwój biznesu i budowanie sieci partnerskich, a także jest konsultantem z zakresu dalszego rozwoju produktu.